VÍTEJTE V LOKTI NAD OHŘÍ

Hotel U Bílého Koně, jeden z nejstarších hotelů v Evropě, byl postaven v polovině XVI. století na hlavním náměstí v Lokti nad Ohří.

Každý z našich hostů jistě ocení nezapomenutelné romantické výhledy na hrad Loket, kostel Sv. Václava, na nádhernou řeku a hory. Hostům jsou k dispozici dostatečně prostorné pokoje.

Hotel se tak stává pro svou polohu a velké pokoje ideálním místem nejen pro rodiny i ty, kteří chtějí strávit nezapomenutelné chvíle v romantickém prostředí historického města Loket, tak i pro obchodní klientelu, která ocení zejména klidné prostředí v centru Lokte.

Okolí hotelu

Loket a jeho okolí je jako stvořený pro procházky a projížďky na kole. Pěší i cyklistické cesty lemující městské předměstí vedou skrz starý les s panenskou přírodou, okolo skal a horských pramenů. Úžasné Svatošské skály se nacházejí pouze 5 km od hotelu. Fanoušci kanoistiky a kajaků si zamilují nové cesty různé obtížnosti na řece Ohři.

Procházkou můžete navštívit Hrad Loket, kostel Sv. Václava, pivovarské minimuzem, muzeum lázeňských pohárků, muzeum Knížní vazby, Černou věž, přírodní amfiteatr pod hradem a mnoho dalších historických zajímavostí.

Jedny z nejlepších léčebných lázní Karlovy Vary leží jen 11 km od Lokte.

AKTUALITY